Kontakt

URBIS – predaj a servis, s.r.o.
Šumperská 50
Prievidza 971 01
0915 984 515
046 / 543 07 28
urbis.prievidza@gmail.com
www.urbisPD.sk

Otváracie Hodiny

Pondelok – Piatok:8:00 – 16:30
Sobota (Marec – Október):8:00 – 12:00

Predajňa

 

O nás ...

Naša firma URBIS – predaj a servis, s. r. o. pôsobí od roku 1991 v oblasti predaja a servisu malej lesnej a záhradnej techniky Husqvarna, príslušenstva a reťazí OREGON vhodných na všetky značky píl. Odborným predajom a kvalitným servisom sme si vytvorili stabilné miesto medzi TOP autorizovanými predajcami Husqvarna a STIHL na Slovensku. Rozšírením predaja a servisu o kompletný sortiment lesnej a záhradnej techniky STIHL a DAKR v roku 2013 získal zákazník v našej predajni najlepší výber motorových a elektrických píl, vyžínačov a krovinorezov, kosačiek, traktorov, riderov, plotostrihov a štiepkovačov renomovaných značiek v našom regióne.

Zamestnanci spoločnosti sa pravidelne zúčastňujú školení a testov. Výrobky predávame zásadne po ich predvedení a odskúšaní pred zákazníkom. Medzi naše služby patrí aj ostrenie pílových reťazí a nožov kosačiek, poskytovanie bezplatného odborného poradenstva.

K plnej spokojnosti našich zákazníkov každoročne uskutočňujeme zimné, jarné a jesenné akcie. Od marca do júna sme pripravili skvelú akciovú ponuku na motorové krovinorezy a vyžínače, kosačky, traktory, ridre a ďalšiu záhradnú techniku Husqvarna a STIHL. V mesiacoch september a október tradičnú akciu na motorové píly a príslušenstvo.