O NÁS ...

Naša firma URBIS - predaj a servis, s. r. o.  pôsobí od roku 1991 v oblasti predaja a servisu malej lesnej a záhradnej techniky Husqvarna, príslušenstva a reťazí OREGON vhodných na všetky značky píl. Odborným predajom a kvalitným servisom sme si vytvorili stabilné miesto medzi TOP autorizovanými predajcami Husqvarna a STIHL na Slovensku. Rozšírením  predaja a servisu o kompletný sortiment lesnej a záhradnej techniky STIHL a DAKR v roku 2013  získal zákazník  v našej predajni najlepší výber motorových a elektrických píl, vyžínačov a krovinorezov, kosačiek, traktorov, riderov, plotostrihov a štiepkovačov renomovaných značiek  v našom regióne.

Zamestnanci spoločnosti sa pravidelne zúčastňujú firemných školení a testov. Výrobky predávame zásadne po ich predvedení a odskúšaní pred zákazníkom. Medzi   naše  služby  patrí aj ostrenie pílových reťazí a nožov kosačiek,  poskytovanie bezplatného odborného poradenstva.

K plnej spokojnosti našich zákazníkov každoročne uskutočňujeme zimné, jarné a jesenné akcie. Od marca do júna sme pripravili skvelú akciovú ponuku na motorové krovinorezy a vyžínače, kosačky, traktory, ridre a ďalšiu záhradnú techniku Husqvarna a STIHL. V mesiacoch september a  október tradičnú akciu na motorové píly a príslušenstvo.

KONTAKT

URBIS – predaj a servis, s.r.o.

Šumperská 50

971 01 Prievidza

 

telefón:

mobil:

e-mail:

web:

 

 

 

 

OTVÁRACIE  HODINY

8:00 - 16:30   Pondelok – Piatok

8:00 - 12:00   Sobota

 

November - Február: soboty zatvorené

046/ 543 0728

0915 984 515

urbis@mail.t-com.sk

www.urbisPD.sk